POWRÓT DO CKIS REPERTUAR REGULAMIN RODO - klauzula informacyjna

W związku z działaniami podejmowanymi w całym kraju związanymi z maksymalnym ograniczaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 informujemy, że Kino będzie nieczynne do odwołania.

Filmy
Komunikat do widzów w sprawie zwrotów pieniędzy za zakupione bilety na filmy!!!
Drodzy widzowie Kina na Bursztynowym Szlaku w związku z działaniami podejmowanymi w całym kraju związanymi z maksymalnym ograniczaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 w tym zamknięcie kin w całym kraju i odwołanie imprez informujemy, że bilety zakupione na filmy w kasie kina będą zwracane w tejże kasie na za okazaniem zakupionego biletu po ponownym otwarciu kina (o terminie poinformujemy Państwa), natomiast pieniądze za bilety na filmy zakupione drogą internetową zostaną w najbliższych dniach wysłane na konto klientów.

Koncert

Komunikat do widzów w sprawie zwrotów pieniędzy za zakupione bilety na koncert Bułat Okudżawa Włodzimierz Wysocki !!!
W związku z działaniami podejmowanymi w całym kraju związanymi z maksymalnym ograniczaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 w tym zamknięcie kin w całym kraju i odwołanie imprez informujemy , że Koncert Bułat Okudżawa Włodzimierz Wysocki zaplanowany na 15.03.2020 zostaje przełożony. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. Proszę śledzić naszą stronę www i profil na Facebooku. W przypadku niedogodności nowego terminu istnieje możliwość zwrotu kosztów. Szczegóły podamy niebawem, prosimy o kierowanie informacji z prośbą o zwrot pieniędzy za bilety na koncert na adres e-mailowy salakino@pruszcz- gdanski.plBrak seansów w wybranym okresie.Kasa kina otwierana jest godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seansu i zamykana jest 30 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu danego dnia.

© 2018 Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim
83-000 Pruszcz Gdański
ul. Fryderyka Chopina 34

Kasa tel. 725 540 725
Seanse grupowe tel. 607 640 690